Londonas. pasauliolietuvis.com

Londonas. pasauliolietuvis.com

70 proc. Lietuvos emigrantų Didžiojoje Britanijoje Kalėdų laikotarpiui siųs pinigus savo šeimoms Lietuvoje. Tai atskleidė „TransferGo“ šių metų spalio mėn. atliktas tyrimas, kurio metu buvo apklausti 450 į Didžiąją Britaniją emigravusių Lietuvių.

Paremti Lietuvoje likusias savo šeimas švenčių laikotarpiu dažniau – t.y. aštuoniais atvejais iš dešimties, planuoja 35-44 m. amžiaus emigrantai, kurie yra išvykę gyventi į Didžiąją Britaniją kartu su dar 2-4 šeimos nariais. Rečiau tokius planus atskleidė mažiau nei pusmetį emigracijoje gyvenantys Lietuviai – tik 58 proc. jų ketina Kalėdų laikotarpiu siųsti pinigus į Lietuvą.

Tyrimo metu buvo apklausti įvairaus amžiaus Lietuvos emigrantai Didžiojoje Britanijoje, iš kurių 77 proc. šioje šalyje gyvena su vienu ar daugiau savo šeimos narių jau ilgiau nei metus (75 proc.).

Piniginių perlaidų verslu užsiimanti įmonė prognozuoja lėšų iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą šventiniu laikotarpiu siuntimo augimo tendencijas:

„Remiantis mūsų praėjusių metų Kalėdų laikotarpio patirtimi ir pastarosiomis vartotojų bei pervedimų iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą augimo tendencijomis, galiu prognozuoti, jog artėjančių švenčių laikotarpiu iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą apie 10 000 vartotojų naudodamiesi „TransferGo“ pigių tarptautinių perlaidų sistema į Lietuvą perves daugiau nei 5 mln. Lt.“ – prognozuoja Daumantas Dvilinskas, „TransferGo“ direktorius.

Pinigų iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą pervedimo tendencijos. Šaltinis "TransferGo"

Pinigų iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą pervedimo tendencijos.

Šiandien „TransferGo“ tarptautinės perlaidos iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą sudaro apie 38 proc. visų perlaidų. Iš viso šios finansinių paslaugų įmonės tarptautinių pervedimų paslaugomis jau pasinaudojo daugiau nei 15 tūkst. vartotojų, kurie bendrai pervedė 23 mln. Lt taip sutaupydami daugiau nei 1,4 mln. Lt tarptautinio pavedimo mokesčio, palyginti su įprastais tarptautinio pavedimo, daromo per banką, perlaidos ir valiutos konvertavimo mokesčiais.

„TransferGo“ tarptautinio pervedimo iš Didžiosios Britanijos išskirtinumas yra didesnis operatyvumas ir itin maža kaina, kuri palyginus su analogiškų paslaugų bankų mokesčiais yra iki dešimties kartų mažesnė.„Tuos, kurie dėl švenčių šurmulio nespės pasirūpinti savo šeimomis iki Kalėdų, galime nuraminti, jog „TransferGo“ dirbs ir švenčių metu, o mūsų finansiniu tuneliu jūsų dovanos savo šeimoms skries greičiau už Šiaurės

Prieššventinis pagyvėjimas King`s Lynn autobusų stotyje. pasauliolietuvis.com

Prieššventinis pagyvėjimas King`s Lynn autobusų stotyje. pasauliolietuvis.com

elnių tempiamas Kalėdų Senio roges“ – komentuoja „TransferGo“ direktorius D.Dvilinskas.

pl-logo-mini