aba1Elonas Černiauskas

Po septynerių metų gyvenimo ir darbų užsienyje emigrantų šeimos sprendimas sugrįžti pasiteisino. Nors sugrįžimo data ir sutapo su 2008 metų krizės pradžia, tai jų nuomonės nepakeitė. Susimažinti lūkesčiai, noras įsikurti Lietuvoje, pasiilgtas kraštas, geranoriški ir draugiški žmonės padėjo sėkmingai įsilieti į darbo rinką bei kasdienį gyvenimo ritmą savoje šalyje. Ilgi metai užsienyje padėjo kitomis akimis pamatyti Lietuvą – pasikeitusią, išgražėjusią. Daugybė kartų apie Lietuvos grožį pasakota visiems sutiktiems užsienio šalyje draugams ir bendrakeleiviams. Sunku įrodyti, jei negali parodyti, pagalvojo ir nusprendė sukurti iki šiol nematytą, tačiau inovatyvią vaizdo priemonę apie Lietuvos sostinę Vilnių. Taip atsirado pirmas kūrinys – DVD „Cup“ suvenyras „Vilnius“.

Puodelio formos daiktas, kuris nieko bendro su karštaisiais gėrimais neturi, tai neseniai pasirodęs naujas DVD apie Vilnių, išleistas itin keistoje pakuotėje. Puodelio formos DVD dėžutė sukurta ir parinkta siekiant išsiskirti – atkreipti žmonių dėmesį į mūsų šalį, jos gražiausius miestus, kurortus bei lankytinas vietas. Tai padaryti nėra lengva, tačiau Lietuvos vietovės vertos didžiulio dėmesio.

Kodėl puodelio forma – klausinės ne vienas. Atsakymas paprastas: todėl, kad kiekvienam svečiui paprastai pasiūlome puodelį karšto gėrimo. Būtent šis paprastas gestas parodo, kad stengiamės sukurti jaukią ir malonią atmosferą, parodome dėmesį. Tą patį reprezentuoja ir DVD „Cup“ puodelio formos suvenyras „Vilnius“. Norima, kad šalies svečiai galėtų pamatyti ne tik nuostabius Lietuvos sostinės vaizdus, bet pajustų dėmesį, jaukumą ir puikias emocijas lankydamiesi čia.

Tai pirmasis lietuviškas DVD atvirukas, paruoštas siųsti paštu visiems draugams, išsibarsčiusiems po pasaulį (laiško siuntimo forma – kitoje dėžutės pusėje). –

A cup of warm welcome, we say. You’ll definetely get more than that. (– Puodelis šilto priėmimo, mes sakome. Jūs tikrai gausite daugiau, angl.)

 "Turime ką parodyti, jaučiame didžiulį norą pristatyti mūsų šalį – tik reikalinga mažytė intriga, sukelianti susidomėjimą ir norą pamatyti daugiau. Pristatyk Vilnių, nustebink draugus visame pasaulyje ir pakviesk visus atostogų į Lietuvą!" -sako idėjos autoriai.

DVD1