Įsimylėję medžiai. Nuotr. panoramio.com

Įsimylėję medžiai. Nuotr. panoramio.com

Justas Javonis

„Nauji metai būna dažniau“, – sarkastiškai juokauja šeimyniniu seksu nepatenkinti vyrai. Tačiau dažniausiai jie nepasivargina susimąstyti, kodėl iš prigimties tokia aistringa, pasileidusi ir gašli būtybė kaip moteris, kartais pasitelkdama visas moteriškas gudrybes tokias kaip galvos skausmas, nuovargis, o kartais ir visiškai atvirai bei tiesmukai atsisakinėja šeimyninio guolio teikiamų malonumų. Kodėl moterys neretai vengia sekso? Todėl, kad jos yra nusivylusios juo, nes jos nusivylusios savo išrinktaisiais kaip vyrais.

Apie geismą sustiprinančias priemones yra prirašyta kalnai knygų, į kairę ir dešinę dalinami ekspertų patarimai ką valgyti, gerti, kad stiprėtų lytinis potraukis. Erotinių prekių parduotuvių lentynos užverstos meilės lašiukų bei eliksyrų pakuotėmis. Ir…jokios naudos. Geismo kaip nėra taip nėra, nors valgome artišokus, geriame ženšenio ekstraktus ar ant kūnų purškiame „ispaniškosios muselės“ kvapais praturtintą parfumeriją.

Visos šios aistros stiprinimo priemonės, afrodiziakai būna naudingi tik tuomet, kai apskritai yra ką stiprinti. Jeigu aistros nėra, tai jos ir stiprinti nėra prasmės, nes duotuoju atveju, stimuliantai atlieka priešingą savo paskirčiai darbą – sustiprina geismo nebuvimą.

Ar yra tas stebuklingas mygtukas, kurį paspaudus užgimtų išblėsęs moters geismas savo išrinktajam? Vyrų džiaugsmui reikia pasakyti – taip, yra. Tačiau tai ne mygtukas, o sudėtingas vyro ir moters tarpusavio santykių mechanizmas, kuriems rutuliojantis teisinga kryptimi, moters galvoje ir širdyje užsidega visų seksualinių orgijų preliudijos dagtis. Jis vadinasi pagarba savo vyrui, partneriui, išrinktajam. Šiuo aspektu vyro ir moters santykių įrėminimo būdas nėra svarbus.

Moteris gerbs savo vyrą, jei matys, kad jis aistringai dirba darbus bei žino ką daro. Tuo tarpu, moters pagarbą turintis vyras sugeba nunešti ją nuo kasdienybės, nuima nuo jos ir užsideda sau atsakomybę už tai, kas atsitiks.

Vyras turi būti stiprus, matyti savo jėgą, turėti atsakomybę sau pačiam, jis turi būti save realizavęs, pasitikintis savimi. Jis turi suprasti, kad jis pats yra viskas, ko jam reikia ir su tokia pagalba iš savęs jis gali padėti moteriai pasijusti ypatingai. Tuomet vyksta savęs dalinimasis, mėgavimasis buvimu žmogumi ir santykiai progresuoja natūraliai.

Tada nebėra įvertinimo iš moters siekimas, kuomet kai kurie vyrai žiūrėdami į moterį galvoja: ji galėtu pažadinti tikrą vyrą manyje, aš galėčiau pažadinti tikrą moterį joje, ji darys dalykus, kuriuos ji visada norėjo daryti.

Yra ir tokių vyrų, kurie žiūrėdami į moterį mato tik tinkamą daiktą: jei tik galėčiau būti su ja. Šie vyrai nori būti su moterimi dėl pripažinimo iš kitų. Viskas ką jie daro susikoncentruoja į tai, kas paviršutiniška, įdeda visą savo energiją į moters įsigijimą. Tuo pačiu metu toks vyras mąsto taip, kad šis mąstymas jį nuo moters atitolina. Moteris mato, jog jis yra tiktai reiklus lepšis vyro kailyje ir užrakina miegamojo duris, arba jai „suskausta galvą“.

Nes kai toks vyras žiūri į moterį kaip į jam tinkantį daiktą ir galvoja „kad tik ji galėtu būti su manim“ , jis siekia pripažinimo, jis suteikia sau visas galias į moterį. Tai susitelkimas į jos atsakymą „taip“ ir kai galų gale ji jį ištaria, vyras nežino ką daryti. Tokiam vyrui yra svarbu tiktai „užimti tvirtovę“, tačiau jis visiškai nenori ir nesugeba jos valdyti.

Atskleisti tai, ką moteris laiko užslėpta viduje ir kas jai teiktų daug džiaugsmo bei padaryti ją laimingą gali tik seksualiai savimi pasitikintis vyras. Tik tikintis savimi ir turintis aistrą moterims vyras gali tai padaryti.

Visi vyrai nuo pat gimimo yra seksualiai savimi pasitikintys, tik bendravimo programavimas, aplinkinių nuomonės, standartai paverčia seksualiai pasitikintį vyrą pasimetusiu berniuku.

Jausmai. Nuotr. Simonos-Marijos

Jausmai. Nuotr. Simonos-Marijos

Bet kuri moteris santykiuose turi jaustis įvertinta už tai, kad yra individuali asmenybė, ji turi jaustis ypatingai, ne kaip kiekviena moteris, taip pat ji turi jausti, kad vyras ją remia. Taip būna tada, kai šalia moters yra vyras, kurį ji gerbia, kuriam ji pasiduoda ir kuris ją perveda per visus pojūčius.

„Moteris turi būti gražuolė dama gatvėje ir lovoje pasiutusi furija – tai atrodo du nesuderinami dalykai, bet tik ne moterims. Kasdieniniame gyvenime moteriai reikalinga pagarba jos intelektualumui, asmenybės individualumui. Kaip oras moteriai yra būtinas jos palaikymas siekiant savo tikslų. Moteris trokšta ir visuomenės pagarbos, tačiau paniškai nenori būti jos priimama kaip graži ir seksuali pupytė. Troškimas atsiskleisti gražios begėdės vaidmenyje moterį užvaldo labai specifinėje aplinkoje, privačioje teritorijoje, su mylimu žmogumi. Čia ji nori būti paimta, kaip pasileidusi kalė, nes ji tokia iš tiesų ir yra, ji nori, klausyti paliepimų. Kad pasiektų tokią būseną su vyru, pastarasis jau turi būti įrodęs, kad yra vertas to pasitikėjimo. Tuomet įvyksta seksualinis galios pasikeitimas specifiniame kontekste, dėl santykių sustiprinimo moteris nori atsiduoti savo vyrui ir daryti visus tuos dalykus, kurių ji gyvenime niekam nėra pasakojusi. Tai visiškai skirtinga nuo jos kasdieninio gyvenimo, kur ji nenori, kad kas nors jai aiškintų ką jai daryti, ar kaip elgtis.

Moteriai reikia gilaus emocinio bendravimo, (emocionalaus intymumo), kitaip sakant, jai reikia „to vienintelio“, su kuriuo norėtų ir galėtų dalintis visomis savosios esybės paslaptimis.

Įvairiais gyvenimo momentais būna, kad ir vyrai kreipiasi į draugus, psichologus, netgi būrėjus ar pranašautojus, kuriems nebijo atverti slapčiausių savo minčių bei sielos kertelių ir į jas įsileisti pašnekovą. Santykiuose moteris nori būti tuo žmogumi. Jei tu nori su kuom nors pasikalbėti apie labai asmeniškus, rimtus dalykus nepriklausomai ar tikiesi patarimo ar ne, ji nori būti tas žmogus. Taip ji sužino intymius dalykus apie tave ir jaučia, kad tu ja pasitiki, taip ji jaučiasi tau artimesnė. Taipogi ji jausis patogiai išsikalbėdama savo paslaptis tau. Kai tik toks emocinis „kanalas“ tarp dviejų žmonių atsiveria, ima lietis emocijos – tai tampa labai stipru. Atsivėrėliai tampa daug atsakingesni vienas kitam visiškai kitame lygmenyje. Gilus emocinis kontaktas gali netgi momentaliai peršokti į fizinio artumo išraišką. Kaip sakoma: „įsileisk moterį į dūšią, tai ir į lovą įsirangys“.

Posakis „jaučiuosi tikra moterimi“ reiškia, jog moteris jaučiasi graži, seksuali, natūrali, ji gali pilnai mėgautis specifiškai moterį džiuginančiais dalykais – dėmesiu, komplimentais, dvasine bei fizine ir materialine parama ir tai yra pasiekiama, kai ji turi santykius su jaudinančiu vyru.

Daugelis vyrų nežino, arba iš egoistinių paskatų nenori suprasti, kad savaitės bėgyje moteris turi daugybę įsipareigojimų. Ji su savimi nešiojasi rankinę, prikimštą visokių jai gyvybiškai reikalingų daiktų, (mano rankinėje – mano gyvenimas) ji turi bando prižiūrėti savo gyvenimą, namus, bando gauti išsimokslinimą, visus šiuos dalykus. Bet šeštadienio naktį, atostogų metu ji viso to nenori. Ji nori atsidurti kuo toliau, nenori jausti jokios atsakomybės, nenori nieko planuoti. Ji trokšta būti paimta savo vyro ir mėgautis moters vaidmeniu iš moteriškosios pusės.

Vyrai ir moterys nori nugyventi gyvenimą prasmingai, bet yra dvi pusės: vyriškoji ir moteriškoji. Tomis ypatingomis akimirkomis moteris nori būti moteriškojoje pusėje, mėgautis akimirkomis, ir gyventi pilnavertišką gyvenimą. Tai reiškia būti moteriška, seksualia ir gražia. Vyras su moterimi nori jaustis vyrišku ir galingu. Taigi, ir vyro, ir moters norų pagrindas yra tas pats. Kai moteris yra su vyriškai su savimi pačiu besijaučiančiu ir tai žinančiu vyru, jis sugebės pažadinti joje tikrąją moterį.

Moteriai reikia karšto, aistringo sekso. Ji turi būti sužavėta, išerzinta, išragauta ir patenkinta vėl ir vėl. Jai reikia išmėginti naujus dalykus naujai, įskaitant fantazijas ir tai ją padaro gyvą.

Tai yra galutinė labiausiai jaudinanti bendravimo išraiška. Moteris, bendrai paėmus, yra seksuali nuolanki būtybė, todėl viskas gula ant vyro pečių, jis turi ją atskleisti. Kai kurie vyrai nė nenutuokia, kokia seksuali gali būti moteris. Ji to pati nepasakys, ji to nepripažins, bet ji tokia yra. Ir galimybė jai tai išreikšti, galimybė tai treniruoti, galimybė tai pajausti, galimybė išbandyti visą, kas yra įmanoma yra ypatingai svarbu. Klasikinė moters bėda, kodėl ji negali viso to pajausti yra jos mąstymo būdas – gerą vyrą sunku rasti. Ji nepasakys savo vyrui ko ji nori, ji nepasakys ko jai reikia, bet kartais ji gali tai leisti padaryti vyrui, kurio ji nepažysta. Bet jai reikia: vyro, kuris galėtų pravesti ją per visus šiuos dalykus ir tas tokio savojo poreikio supratimas ir negalėjimas jo patenkinti moterį labai erzina.

pl-logo-mini